+905551234567

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Firmamıza Üye Kaydı Yapabilirmiyim?

Firmamızın üyelik formumuzu doldurduktan sonra telefonunuza gelecek olan şifrenizle kendi sayfanızdan giriş yapıp,alt ekibinize üye kaydı yapabilirsiniz.Kendi ekibinizi kurun ve alt ekibinize eklenecek kişi sayısı çoğunluğundan daha çok kazançlar elde edebilirsiniz.

Firmamıza Kimler Üye Olabilir?

18. Yaşından gün almış Bay ve Bayan her Türk vatandaşı, firmamıza üyesi olabilir.

Kozmetik Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Kişisel ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz satışlardan %30 satış karı elde edersiniz. Firmamızın sunduğu indirimli kampanyalı ürünlerden faydalanırsınız. Yapmış olduğunuz satışlara göre hediyeler kazanırsınız. Etrafınizdaki arkadaşlarınızı,akrabalarınızı üye yapabilir, yapmış olduğunuz üyelerin gurup satişlarinizdan %3 den başlayan ve %22 varan primlere ulaşabilirsiniz. Firmamızda Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyerek sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz ve Güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Hem Sosyalleşin hem Güzelleşin.

Üyelik Ücreti Kaç Defa Ödenir?

Firmamıza kayıt ücreti sadece bir kere ödenir.

Üyelik Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Kayıt olursunuz.Firmamıza verecek olduğunuz ilk siparişe üyelik ücretiniz yansır. Vermiş olduğunuz üyelik ücreti karşılığında firmamız sizlere hediyelik ürünler gönderir.

Kayıt Ücreti Var mıdır?

Kayıt yada Üyelik yaptırmak için 1 tl ve 10 tl arası değişen üyelik ücreti vardır. Bu ücretin karşiliğinda da size hediye ürün gönderir.

Nasıl Kayıt Olunur?

Üyelik formu doldurulur. Yetkili kişi tarafından aranılırsınız. Site hakkında detaylı bilgiler verilir ve üyeliğiniz gerçekleşir. Telefonunuza kullanıcı şifreniz gelir. Online katalogtan anında sipariş verebilirsiniz.

captcha

Bizi Arayın +905551234567

Bizi Arayın +905551234567

Merkez Mah. Merkez Sok. No:1 Kağıthane/İSTANBUL
+902121234567

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site cilt bakım ürünleri ekip Lideri Hatice YILDIZ'a aittir.